Gespreks- en ontmoetingsgroepen
Gespreks- en ontmoetingsgroepen
Zou je graag anderen ontmoeten? Vind je het fijn om wat meer contacten te hebben? Met andere mensen te praten? Er zijn verschillende groepen die regelmatig samenkomen. Sommigen bespreken een onderwerp, anderen drinken gewoon samen koffie.
Ontmoetingsgroepen
Heb je weinig familie in de buurt hebt? Wil je graag nieuwe mensen ontmoeten? Op verschillende plekken komen mensen regelmatig samen. Gewoon voor de gezelligheid. Om eens een praatje te maken. En anderen te leren kennen. Misschien iemand die dezelfde hobby deelt. Of bij je in de buurt woont. Zo leer je zelf steeds meer mensen kennen.
Gespreksgroepen
Is er in jouw leven iets gebeurd wat belangrijk voor je is? Heb je bijvoorbeeld iemand verloren? Of ben je mantelzorger? Ben je iets nog aan het verwerken? Soms helpt het om te praten met lotgenoten. Om je hart een keer te kunnen luchten. Of informatie en tips uit te wisselen. Onis Welzijn organiseert en faciliteert verschillende gespreksgroepen.
Hieronder staat een opsomming van allerlei groepen. Kijk voor het actuele aanbod in de agenda van deze website. Heb je vragen? Weet je niet zeker wat bij je past? Neem gerust contact met ons op.
Doorverwijzen naar
- Koffieochtend:
Samenkomen voor iedereen die het leuk vindt om met anderen koffie te drinken. Wekelijks op woensdagochtend in De Viersprong in Someren. - Gespreksgroep wereldse zaken:
Anderen ontmoeten om in gesprek te gaan over actuele hedendaagse onderwerpen. Diverse groepen in Someren en Asten. - Girls Only:
Voor jonge meiden uit Asten en Someren. Vind je het leuk om samen met andere meiden spelletjes te doen, te kokkerellen of een beauty avond te houden? Op donderdag in het Onis Jongerencentrum. - Culturele vrouwengroep:
Een ontmoetingsplek voor vrouwen die het leuk vinden om met elkaar in het Nederlands te praten. Over bijvoorbeeld je achtergrond, opvoeden van kinderen, gezonde voeding, gezond bewegen. Ook de actualiteit komt aan bod. We wisselen ook informatie uit over dingen als solliciteren of het regelen van vrijwilligerswerk. - Speelochtend:
Voor ouders en hun kinderen tot vier jaar die het fijn vinden andere ouders te ontmoeten. We organiseren leuke activiteiten. De Speelochtend is in Asten en in Someren. - Sociaal Café:
Tijdens het Sociaal Café ontmoet je vrijwilligers en beroepskrachten uit het Sociaal Domein. Je leert elkaar en elkaars werkzaamheden kennen. Zodat we elkaar weten te vinden als het nodig is. - Taalgroepen:
Voor mensen die in Nederland zijn komen wonen. En die graag de Nederlandse taal willen leren spreken. Er is ook aandacht voor Nederlandse regels en gewoonten